ПРОЄКТ
HOUSE IN FOREST
Обʼєкт:
Приватна вілла
локація:
Конфіденційно
площа:
150м2
Команда:
Андрій Медвід
Рік:
2014
ANDRII MEDVID
ARCHITECTURE & INTERIORS RESIDENTIAL DESIGN
Реконструкцію зрубу здебільшого вели в середині будівлі. Все почалося з посилення застарілих дерев'яних конструкцій. Основним завданням було - максимальне розширення простору, не змінюючи габарити будівлі. 1й поверх складався з великої кількості дрібних приміщень, які об'єдналися в один простір з декількома функціональними зонами (відразу збільшився масштаб приміщення)
Двері в передпокій і в їдальню із загальної зони виконані зі скла також для збільшення простору

Сходи займали дуже багато місця, довелося їх робити максимально легкими і прозорими (непомітними, і такими, що не навантажують) через прозорі сходинки в глиб приміщення потрапляє денне світло
Дзеркала в передпокої - це фасади великої гардеробної шафи. основна їхня мета - візуально збільшити передпокій
Навколишнє лісове середовище диктувало натуральність використовуваних матеріалів (закарпатський сланець, дерево в різних варіантах)
Стиль будівлі поміняли з досить консервативного (м'яко кажучи) на свіжіший і сучасніший, що підходить під різний настрій.
Сама оболонка досить нейтральна за кольорами, з яскравими акцентами. Основний "зухвалий" або м'який настрій задає програмоване за кольорами освітлення, яке завжди перегукується з одним з елементів інтер'єру (з кріслами, подушками або картинами)
ПРО ПРОЄКТ
ГАЛЕРЕЯ